Cam Damacana Vidalı Kafa

  • Kullanım 
  • Teknik Özellikler 
  • Montaj 
  • Animasyon 

  Cam Damacanalar 3lt 5lt 8lt hacimlerinde imal edilmiş olup kafa yapılarıda iki türlüdür. Geçme kafa (Damacanalar daki kafa yapıları ile aynı yapıdadır)  ve Vidalı kafa türünden üretilmektedir. Campompa her iki  kafa yapısına uygun üretilmiştir. Piyasaya çıkacak diğer hacimlere uygun olarak da üretilmesi mümkündür.

 

 Kullanımı kolay camdan üretilmiş pompalarla içme suyunuz artık eskisinden daha da sağlıklı olacak İçme suyunuzu cam şişelerde alın, cam pompalarla doldurun suyunuzu daha sağlıklı için, daha sağlıklı yaşayın Canınız, camınız sağlık olsun.

 

 CamPompanın Temizliği

Pompanın sökülebilen parçaları ayrılır. Valfler  sızdırmazlık contası ve pompa sıcak suda kaynatarak yıkabilirsiniz 100 derecede 2-3 dk yeterlidir.  Fırça yardımıyla cam boru içini temizleyebilir veya bulaşık makinesinde ana gövdeyle birlikte yıkabilirsiniz  Tamamen hijyeniklik sağlanmış olur.

Mecut plastik Pompaların kirliliği gözle de tespit edilebilir. Temizlenemeyecek durumdaki pompalar kullanılmamalıdır. Her su değişiminde görsel olarak kontrol etmek bir önlem olabilir. Kullanım şekline bağlı olarak ömrü değişir. Ancak gözle görülmeyecek bakteriler her zaman mümkün olabilir.

Campompa sisteminde her sey seffaf oldugundan ve suyun sadece camla temas eden yüzeyini çok net bir sekilde görülebilmesi sayesinde herhnagi bir kirliliği tesbit etmek çok kolay olmasının yanında doga dostu cam sayesinde saglıklı bir kullanıma sahip olmaktasınız. 

 

 

  

 Vidalı kafalı CamPompa Borosilikat cam borudan yapılmıştır. Ana gövdesi bulaşık makinesinde yıkamaya uygun cam seffaflıgında PETG (Copolyester) malzemedir. Pompa kısmı gıda yönetmeliğine uygun elastomer malzemeden imal edlmiştir. Herhangi bir koku içermemektedir. Böylece içersine basılan havada herhangi bir koku olmadıgı için suyun kalitesinde ve tatdında bir değişim söz konusu değildir.Cam Damacana ile baglantısını sağlayan vidalı bağlantı aparatı ABS malzemeden olup krom kaplıdır. Sistemin hava akışını kontrol eden valfler ve sızdırmazlık contası  %100 kokusuz silikondan imal edilmiştir.

 

Vida kafalı cam pompa kafası haretli olup saga sola aşagı yukarı hareket edebilir bu sayede dışarıdan gelecek darbeleri sönümle özelliği olup ek bir güven sağlamaktadır. Campompa bir oyuncak olmayıp işlevsel bir pompa sistemidir. Pompa kısmını elinizle sıkıstırarak içeriye hava basmayı sagladıgınız da cam borudan saglıklı su gelecektir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Vidalı kafalı Campompanın orjinal kutusunda her iki kafa yapısına uygun kafa aparatları mevcutdur. Kutu içersinde Borosilikat cam boru ve contası valfle montajlı ana seffaf gövde Vida kafa için krom kaplı baglantı aparatı Geçme kafa için tel krom kaplı baglantı aparatı elastomer pompa içermektedir. Cam boru ucundan krom kaplı vida aparatını geçiriniz. Seffaf ana gövde de yandan valfin takılı oldugunu kontrol ediniz. Ana gövde ile cam damacana arasında sızdırmazlık görevi gören contayı kontrol ediniz. Cam damacana ile campompayı vida baglantısı ile montajlayınız. Elastomer pompayı ana gövdeye baglayınız. Campompanız kullanıma hazırdır.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read 4566 times